جزیره کودکان- شهر بازی
سرگرمی‌های جورج کنجکاو

حذف تصاویر و رنگ‌ها

جورج کنجکاو

جورج کنجکاو

جرج کنجکاو نام یک برنامه‌ی آموزشی سرگرم‌کننده است که برای کودکان پیش‌دبستانی تولید شده است. هدف این مجموعه‌ی تلویزیونی کارتونی برانگیختن کودکان به کاوش در جهان پیرامونشان و آشنایی با برخی مفاهیم بنیادی علوم، ریاضی و مهندسی است. و چه کسی بهتر از کنجکاوترین میمون جهان می‌تواند در این راه به کودکان کمک کند؟

این برنامه‌ی دیدنی هنوز از تلویزیون ایران پخش نشده، اما فیلم سینمایی جورج کنجکاو در ایران پخش شده و در دسترس است.

در پایگاه اینترنتی جورج کنجکاو بازی‌های آموزشی و سرگرم‌کننده‌ی بسیاری عرضه شده است که می‌تواند شادی و آموزش را به خانه‌ی شما بیاورد. 

 • شکل‌ها را دوست دارم

شما به فروشگاه رفته‌اید و باید شکل‌های مورد نظر را درون کیسه‌ی خرید بریزید. شکل مورد نظر در بالا دست راست به شما نشان داده می‌شود. به کمک موشواره یا کلیدهای جهت‌یاب، جورج را بالا و پایین ببرید و مواظب باشید شکل‌های دیگر به درون کیسه وارد نشوند.

بازی را آغاز کنیم

 • مخلوط کن و رنگ کن

در این بازی شما چهار رنگ اصلی را با هم مخلوط می‌کنید و رنگ‌های گوناگونی به دست می‌آورید. سپس نقاشی‌های جورج کنجکاو را با آن‌ها رنگ‌آمیزی می‌کنید. هر گاه ظرف رنگ پر شد، شیر آْن را باز کنید تا رنگ‌ها بیرون بروند و بتوانید رنگ تازه‌ای بسازید.

بازی را آغاز کنیم

 

 • جعبه بگذار تا جورج بالا برود

در این بازی شما به جورج کمک می‌کنید تا چیزهایی را که در جاهای مختلف تالار گذاشته شده‌اند، بردارد. با موشواره کلیک کنید و زیر پای جورج جعبه بگذارید یا بردارید. پس از این که جورج آن چیزها را برداشت و در قفسه جای گرفتند، دکمه‌ی سبز را بزنید تا مرحله‌ی جدیدی آغاز شود.

بازی را آغاز کنیم

 • گاوها مو ... مو ... می‌کنند

در این بازی شما صدای هر جانور را کنار تصویر آن جانور می‌گذارید. روی هر جانور کلیک کنید تا ببینید صدای آن درست است یا نه. اگر صدا با تصویر جور نبود، حباب صدا را به سوی جانور مربوط به آن بکشید. پس از این که کارتان به پایان رسید، دکمه‌ی سبز را بزنید.

بازی را آغاز کنیم

 • بازی‌های دیگری از جورج کنجکاو

رنگ‌آمیزی جورج کنجکاو

در پایگاه اینترنتی جورج کنجکاو بازی‌های سرگرم‌کننده و شادی‌بخش بیش‌تری وجود دارد. هم‌چنین بازی‌های جدیدی نیز به آن‌ها افزوده می‌شود. پس جورج را فراموش نکنید، چون جورج همیشه به فکرشماست. از این پایگاه بازدید کنید و نقاشی‌هایی از

جورج برای رنگ‌آمیزی به دست آورید.

از پایگاه جورج کنجکاو بازدید کنید

نشانی مطلب در وبگاه جزیره کودکان:
http://jazirehdanesh.com/find.php?item=8.129.905.fa
برگشت به اصل مطلب