- کاربر حرفه‌ای
کیف سبکی که همه جا با شماست

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها

آیا دوست دارید کیف بسیار سبکی داشته باشید، آن قدر سبک که وزنش را احساس نکنید، تا مقاله‌ها، متن سخنرانی و اسلایدهای مربوط به آن، بخش‌هایی از فیلم، عکس‌ها و نمودارها و دیگر مدرک‌های مهم خود را درون آن بگذارید و بدون آن که زحمت حمل آن را بکشید، در هر نقطه از جهان به آن و محتویات درون آن دسترسی داشته باشید؟

اگر به دنبال چنین کیفی هستید، لازم نیست از پشت کامپیوتر خود تکان بخورید. لازم نیست برای خرید آن به صورت تلفنی سفارش دهید. به خرید از طریق اینترنت هم نیاز ندارید. در اصل به خرید آن فکر نکنید. این کیف جادویی را پس از خواندن این مقاله به شما هدیه می کنیم.

کیف همراه یاهو( Yahoo Briefcase ) به شما امکان می دهد سندهای خود را به صورت آنلاین ذخیره کنید و همه جا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این کیف مانند بخشی از حافظه‌ی کامپیوتر است که شما از طریق هر کامپیوتری که به اینترنت مرتبط است، می توانید از آن استفاده کنید. شما می‌توانید از آن برای مدیریت سندهای خود از خانه، محل کار یا هرجای دیگری بهره گیرید. شما می‌توانید با کمک این کیف سندهای خود را، چه به صورت متن، فیلم یا موسیقی باشند و چه به صورت مجموعه ای از آن‌ها، در اختیار خانواده، دوستان یا همکارانتان قرار دهید و از اطلاعات آنان نیز استفاده کنید.

فرض بگیرید قرار است در نقطه ای از کشور یا خارج کشور درباره موضوعی سخنرانی داشته باشد. شما متن سخنرانی خود را با استفاده از نرم افزار پاور پوینت و اسلاید‌های زیبا و گویا تنظیم کرده‌اید و روی سی‌دی ضبط کرده‌اید. اما سی‌دی اطلاعات شما طی مسافرت آسیب دیده یا گم شده است. بدون شک با مشکل بزرگی رو به رو شده اید. برای جبران این مشکل ممکن است زمان کافی نداشته باشید. چه گونه می توانید از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کنید؟

کیف همراه یاهو 30 مگابایت فضای رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا فرایند پیشگیری را آغاز کنید. شما پوشه های زیادی را در این فضا می توانید نگهدارید. فقط باید به بخش کیف همراه پایگاه اینترنتی یاهو به آدرس http://briefcase.yahoo.com ، مراجعه کنید و به عنوان عضو جدید، نام کاربری و رمز عبور خود را مشخص کنید. اگر هم از پست الکترونیک یاهو استفاده می‌کنید، به عضو شدن نیاز ندارید و فقط نام کاربری و رمز عبور پست الکترونیک خود را در کادر مربوط وارد کنید.

پس از این که به کیف الکترونیک خود وارد شدید می‌توانید پوشه‌های مختلف با نام‌هایی که برای شما آشنا باشند، بسازید و سندهای خود را درون آن‌ها جای دهید.

1. روی گزینه‌ی "Create Folder" کلیک کنید.

2. نام پوشه‌ی را در کادر مربوط وارد کنید.

3. سطح دسترسی را مشخص کنید:

• Private (شخصی): فقط شما می‌توانید به محتوای پوشه دسترسی داشته باشید.

• Public (همگانی): هر فردی می‌تواند به محتوای پوشه دسترسی داشته باشد.

• Friends (دوستان): فقط دوستان خاصی می‌توانند به محتوای آن دسترسی داشته باشند( نام کاربری دوستان مورد نظرتان را در کادر مربوط وارد کنید تا دسترسی را محدود سازید.)

شما هر زمان که بخواهید می‌توان کسانی را که مایل هستید به پوشه‌ای دسترسی داشته باشند، تغییر دهید، فقط باید دکمه‌ی "Edit" (ویرایش) که نزدیک فهرست پوشه‌ها است، کلیک کنید.

شما انواع فایل‌ها را می‌توانید به این پوشه‌ها منتقل کنید، فقط حجم هر فایل نباید بیش از 5MB باشد. برای افزودن فایل‌ها:

  1. روی دکمه‌ی "Add File" (افزودن فایل) کلیک کنید.
  2. نوع فایلی را که می‌خواهید به پوشه بارگزاری شود، انتخاب کنید. گزینه‌ی "Multiple Files" به شما امکان می‌دهد همزمان تا 6 فایل را بارگزاری کنید.
  3. برای فایل مورد نظر خود نام مناسب انتخاب کنید و دکمه‌ی "Upload" (بارگزاری) را بزنید. بسته به سرعت اینترنت ممکن است اندکی منتظر بمانید.

برای برداشت فایل مورد نظر خود از پوشه‌های کیف الکترونیک خود، روی نام فایل کلیک کنید. گزینه‌ی "Save As..." را برگزینید و جایی را که مایل هستید فایل در آن‌جا ذخیره شود، مشخص کنید. پس از این که فایل را ذخیره کردید، می‌ـوانید آن را به هر جای دیگری منتقل کنید یا تغییرهایی در آن پدید آورید.

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای کیف الکترونیک یاهو مراجعه کنید.

نشانی مطلب در وبگاه :
http://jazirehdanesh.com/find.php?item=4.93.286.fa
برگشت به اصل مطلب