کتابخانه جزیره- تازه‌های نشر
از پرنده‌ی دانا سپاس‌گذاری شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1389/7/20 | 

  در سیزدهیمن دوره‌ی جایزه‌ی کتاب فصل از پرنده‌ی دانا سپاس‌گذاری شد. دبیرخانه‌ی سیزدهمین دوره‌ی جایزه کتاب فصل، نام آثار شایسته تقدیر این دوره را منتشر کرد. (ببینید)

  کتاب‌های «از پرنده‌ی دانا بپرس» در زمینه‌ی شناخت رفتار جانوران و چگونگی سازگاریشان با زیستگاه‌های گوناگون نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها مفاهیم بنیادی علوم را در ساختاری داستانی همراه با تصویرهای گیرا برای دانش‌آموزان دوره‌ی ابتدایی بازگو می‌کنند. چون ویرایش ترجمه‌ی این کتاب‌ها با همکاری کارشناسان و نویسندگان کتاب‌های درسی دوره‌ی ابتدایی انجام شده است، این کتاب‌ها می‌توانند ابزار مناسبی برای بهبود مهارت‌های زبان‌آموزی و الگویی برای نگارش متن‌های مشابه باشند.

  مجموعه کتاب‌های «از پرنده دانا بپرس» نوشته‌ی کلر لولین با ترجمه‌ی حسن سالاری از سوی انتشارات فاطمی منتشر شده است. این مجموعه شامل شش کتاب با عنوان‌های «درباره‌ی سیاره‌ی زمین»، «درباره‌ی جانوران بی‌مهره»، «درباره‌ی جانوران»، «درباره‌ی آب‌وهوا»، «درباره‌ی خزندگان» و «درباره‌ی دایناسورها» است. هر یک از کتاب‌های این مجموعه‌ی با شمارگان 3000 نسخه و به قیمت 2000 تومان منتشر شده است.

  برای آگاهی بیش‌تر

وبلاگ پرنده‌ی دانا 

نشانی مطلب در وبگاه کتابخانه جزیره:
http://jazirehdanesh.com/find.php?item=14.204.1031.fa
برگشت به اصل مطلب