- خبرهای آموزشی
سپاس‌گذاری مردم سده از آموزگاران کهن‌ترین دبستان شهر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۸۸/۲/۲ | 

مردم کوشا و حق‌شناس شهر سده لنجان در استان اصفهان‏، به مناسبت شصت و پنجمین سال بنیان‌گذاری دبستان الفت، گردهم می‌آیند تا از آموزگاران و دانش‌آموختگان این دبستان و آبادگران این شهرستان تجلیل کنند.

  در این همایش از اسفندیار معتمدی به عنوان یکی از دانش‌آموختگان برتر مدرسه‌ی الفت و به پاس خدمات شایان ایشان به گسترش علم و فرهنگ در جای‌جای سرزمین ایران تجلیل خواهد شد. اسفندیار معتمدی از نویسندگان کتاب‌های درسی فیزیک و علوم تجربی و پدیدآورنده‌ی شمار بسیاری کتاب‌ کمک‌آموزشی هستند.

  ‌هم‌زمان با برگزاری این همایش ارزشمند‏، آموزش و پرورش منطقه‌ی زرین‌شهر و انجمن معلمان فیزیک اصفهان با همکاری اتحادیه‌ی معلمان فیزیک ایران، همایش «الفت با فیزیک» را برگزار خواهند کرد. در این همایش توانایی‌ها و دستاوردهای علمی و آموزشی دانش‌آموزان و دبیران فیزیک این شهرستان به نمایش گذاشته می شود.

  سده لنجان در پنجاه کیلومتری جنوب غربی اصفهان و بر کناره‌ی زاینده‌رود و رو‌به‌روی کارخانه‌ی ذوب آهن اصفهان قرار دارد. مردم مهمان‌نواز این شهر در روزهای نهم و دهم اردیبهشت‌ماه، میزبان گروهی از پیشگامان آموزش و پرورش اصفهان، برخی از چهره های علمی و فرهنگی ایران و شماری از اعضای اصلی انجمن‌های علمی و آموزشی معلمان فیزیک ایران از سراسر کشور خواهند بود.

نشانی مطلب در وبگاه :
http://jazirehdanesh.com/find.php?item=6.592.984.fa
برگشت به اصل مطلب